Referencje

CO MYŚLĄ MOI KLIENCI

Przejdź do poszczególnych kategorii referencji:
-REFERENCJE BIZNESOWE

-REFERENCJE SZKOLENIA / WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

-REFERENCJE MENTORING/ COACHING
 


REFERENCJE BIZNESOWE


Ralph McGaw
Senior Quality Manager at G2A.com

”Pokaż...”

Jack’s a uniquely talented and perceptive leader who can transform a business and achieve efficiency others may think impossible.

I report directly to Jack in his role as Head of Global Support, managing a highly diverse international team and am awestruck by his attention to detail balanced with foresight and leadership based on results.

He’s bold, dynamic and thorough, and his visionary leadership coupled with the grit needed to push organizational improvement brings immense value via new revenue streams, monetizing existing services, and talent management.

”Schowaj...”


Andrzej Moskalik
Director of Client Services Department, Member of the Board at BCC

 

”Pokaż...”

Miałem okazję współpracować z Jackiem około roku. Ta współpraca była dla mnie bardzo cenna. Wielką wartością we współpracy z Jackiem jest otwarta i fair play komunikacja. To nie zdarza się często dzisiaj w biznesie 🙂

”Schowaj...”


Christopher Knoerr
SAP Vice President, Head of Sales, SAP Customer Engagement & Commerce (CRM, Marketing, B2B/B2C Commerce) at SAP

”Pokaż...”

I had the pleasure to work with Jacek while he was managing the Indirect Channel in Central Europe (Eastern Europe) for SAP. I was truly impressed by his professionalism, creativity, management style and competences and ability to execute towards results. I was sad when he left SAP as he was a true asset and value add for us…. I enjoyed working with him a lot. Great guy!

”Schowaj...”


Sherri Goodrum
Partner Advocate / Channel Partner Enablement at Juniper

 

”Pokaż...”

Jacek has a proven track record as Director of RESE Russia, CEE, Israel & Turkey region at Juniper for networking and security products and cloud. He earned my respect and had a stellar reputation among his colleagues and direct reports for his intelligence, business savvy, presentation skills and results in exceeding quota. Great guy and results oriented.

”Schowaj...”


Karolina Kirylowicz-Rozek
GoogleManager, gTech Ads – Performance

 

”Pokaż...”

Pracowałam z Jackiem w dziale obsługi klienta na rynku niemieckim, austriackim i szwajcarskim  (DACH) SMB w Google. Jacek był moim przełożonym pełniąc funkcję Dyrektora działu Obsługi klienta DACH. Z przyjemnością współpracowałam z Jackiem. Jacek jest bardzo zorganizowany i ukierunkowany na dostarczanie wyników i konkretnych działań. Kiedy dołączył do naszego zespołu, zbudował wspólnie z nami jasną wizję, skupiając się na celu i w ciągu kilku kwartałów doprowadził nas do nagrody dla Najlepszego Zespołu Obsługi klienta w regionie EMEA.  Podziwiam Jacka za jego umiejętności coachingowe, których doświadczyłam nie tylko na poziomie zespołu, ale także jako członek jego zespołu. Rewelacyjnie i z przyjemnością się z nim pracuje. Polecam go jako fantastycznego menedżera i wizjonera- lidera zespołu.

”Schowaj...”


Duygu Caglar
Sr.Channel Manager at Juniper Networks

 

”Pokaż...”

Jacek is full of joy and motivation, details matter for him, he also gives importance to his personal development , he is a life time learner. I value his words and give importance to his coaching style.He is heading the regional channel and very good at managing different countries and different nationalities.

”Schowaj...”


Emin Kursun
General Manager at Neteks

 

”Pokaż...”

Jacek is a very talented business manager who understands fundamental of channel business very well in IT.

”Schowaj...”


Penny Jones
EMEA MDF Investment Manager at Juniper

 

”Pokaż...”

I have worked with Jacek since he headed up the channel organisation for Russia, CEE, Turkey and Israel, at Juniper Networks.
During the two year’s I have worked with him, Jacek has been responsible for growing revenue in the region as well as managing a marketing budget of $2m+. His ability to bring in the desired growth in 2013 resulted in almost doubling the Market Development Fund budget from the previous year.
Jacek’s passion to succeed is evident in both his management style and his achievements – he works tirelessly towards his goals and is always willing to discuss new ideas.

”Schowaj...”Konstantin Sidorov
Member Board of Directors at Channel Mechanics

 

”Pokaż...”

I know Jacek as very professional manager with global experience and vision.

”Schowaj...”Michael C. Fritz
Sales manager at Juniper

 

”Pokaż...”

Jacek is heading the regional team with passion and dedication and i am reporting directly to him. I value his coaching approach and i believe that all members of the team, even though personalities are different, are profiting from that.
His focus on results matches my own approach very well and i appreciate his ability to make fast and thoughtful decisions w/o losing time on unnecessary things and non result oriented discussions.

”Schowaj...”Karolina Pulka
Google Online media account associate / Part of Jacek’s Team

 

”Pokaż...”

Pracowałam z Jackiem w zespole AdOps Operations w firmie Google i zdecydowanie polecam współpracę z nim, jako liderem z wysokim poziomem umiejętności prowadzenia zespołu i coachingu. Wielką zaletą Jacka w rozwiązywaniu problemów stojących przed nami było to, że potrafił spojrzeć na biznes z szerszej perspektywy, sięgał daleko zdobywając to, co nieosiągalne. Podziwiam jego stosunek do samej pracy, ale także dla ludzi i rozwoju kariery. Dzięki jego umiejętnościom coachingowym udało mu się zwiększyć motywację zespołu, obudzić w nim energię i osiągnąć wyznaczone cele. Jacek zainspirował mnie i zaczęłam wierzyć, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko ma się odpowiednią motywację, właściwą postawę i potrzebne umiejętności.

”Schowaj...”


Magda Wust
Program Manager, Global Strategy and Operations, gTech at Google

 

”Pokaż...”

Jacek i ja mieliśmy przyjemność pracować nad licznych programami i projektami mającymi na celu podniesienie poziomu zadowolenia  małych i średnich firm i  marketingu internetowego. Pracowałam w zespole Jacka w czasie, gdy rozwinął operacje (rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski) DACH, osiągając najwyższe wyniki i tytuł najlepszego zespołu w regionie EMEA. Jacek jest menedżerem o unikatowej kombinacji cech – szczególnie ceniłam jego umiejętności zarządzania i coachingu (zarówno w biznesie, jak i na poziomie osobistym). Jacek potrafi sprawnie zarządzać ludźmi bez nadęcia – po prostu przyjemnie jest z nim pracować, ma tendencję do nieszablonowego myślenia, ale równocześnie koncentruje się na dostarczaniu wyników najwyższej jakości i daje zespołowi poczucie satysfakcji z wykonanej pracy.

”Schowaj...”


Joanna Jochimczyk
Google HR Business Partner CEE
 

”Pokaż...”

Miałam przyjemność współpracować z Jackiem- Dyrektorem DACH SMB Services w Google, raportując do niego bezpośrednio jako Team Leader. W tym czasie Jacek doprowadził zespół DACH do zdobycia tytułu najlepszego zespołu w regionie EMEA. Jacek jest bardzo nastawiony na wyniki i koncentruje się na wysokiej jakości usługach świadczonych przez zespół, a także skoncentrowany na osobach w swoim zespole. Jednocześnie posiada doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi, zapewnia doskonały coaching i skuteczne, precyzyjne informacje zwrotne dla osób pracujących z nim. Bardzo wspiera rozwój swoich pracowników, co sprawia, że czują się zmotywowani i chętni do zrobienia więcej, niż się od nich oczekuje. Jedną z najbardziej podziwianych przeze mnie cech u Jacka jest zdolność do tworzenia w zespole atmosfery zaufania, otwartości i zabawy! Praca z Jackiem to przyjemność i polecam go jako znakomitego menadżera.

”Schowaj...”


Aleksandra Bartoś
Transaction Partners Lead, Microsoft
 

”Pokaż...”

Jacek jest wysoce odpowiedzialnym, wrażliwym, otwartym i nastawionym na dobro ludzi kierownikiem, który docenia pracę zespołową, umożliwia współpracę i tworzy środowisko dla twórczych pomysłów i owocnej burzy mózgów. Szanuje rzadkie opinie i wybiera najlepsze opinie z różnorodnych dyskusji między członkami zespołu. Wyrazy szacunku dla niego.


”Schowaj...”


Peter Kadlec
Account Executive Expert (Large Enterprise –Public Sector) at SAP Slovensko s.r.o.(reported directly to Jacek)
 

”Pokaż...”

It has always been a pleasure to work with Jacek. I was always impressed by his professional management and knowledge. He is very smart, creative, responsible, innovative and supportive. I also liked his enthusiasm for co-operation with the sales team and his prompt responses. Having issues to solve it was a pleasure to do it with him, as there was always a will to find the best possible solution. I appreciated very much to have him as colleague.

”Schowaj...”


Agnieszka Damaziak
Senior Enterprise Account Manager at SAP
 

”Pokaż...”

Jacek zrobił dobrą robotę zakładając i prowadząc zespół sprzedaży kanałowej w regionie CEE, był twórczy w zakresie wprowadzania i zarządzania nowymi inicjatywami i usprawnieniami. Jacek jest również menedżerem zorientowanym na sprzedaż, który nie traci z pola widzenia celu strategicznego. Z drugiej strony Jacek był świetnym szefem, twardym, ale sprawiedliwym, systematycznym, prawdziwym profesjonalistą.

”Schowaj...”


Richard Hrabovsky
CEO at exe, a.s.

 

”Pokaż...”

Jacek is highly professional and result driven business leader. He is very quick in understanding the situation and his solutions are effective and result oriented. He has very structured approach and is excellent in communication. |’ve enjoyed to work with Jacek on restructuring our channel model.

”Schowaj...”


Maciej Pogorzelski
Channel Sales Manager at CISCO
 

”Pokaż...”

Pracowaliśmy razem od dawna. Zawsze czułem się członkiem zespołu, zarządzanego przez Jacka. Zawsze skupiony na celu, zorientowany na biznes ale w przyjazny sposób, otwarty, aktywnie pomagający i skłonny słuchać moich sugestii. To sprawiło, że był jednym z najlepszych szefów, jakich kiedykolwiek miałem.

”Schowaj...”


Peter Ivanov
American Cyhamber of Commerce in Bulgaria
 

”Pokaż...”

Jacek is very experienced channel manager. His area of expertise is for EE and CIS, but his fundamental knowledge will allow him to take any position worldwide in commercial and channel sectors.
I know him as a manager oriented to details with good moral and ethics.

”Schowaj...”


Jozek Gruskovnjak
General Manager, South-East Europe Cisco Systems
 

”Pokaż...”

Jacek has been working on my leadership team for South-East Europe and has delivered outstanding business results during his tenure, both in terms of revenue growth and increased organizational capabilities (inside sales, channels etc.). Though it seemed that Jacek stepped into a role that was too big for him in the beginning, he proved to be an very quick learner that doesn’t shy away from challenges and takes coaching inputs very seriously. In a very short time he became a core member of the leadership team that contributed significantly to the strategy and execution of sales programs in South-East Europe which resulted in very high growth rates. It was a pleasure working with Jacek and I would definitely recommend him for a leadership role, especially in channels operations and SME markets.

”Schowaj...”


Igor Sikorski
Unified Communications Business Development Manager, CEE at Microsoft
 

”Pokaż...”


Jacek jest jednym z najlepszych profesjonalistów w obszarze sprzedaży przez kanał partnerski (IT Channels). Z przyjemnością współpracowałem z nim w Cisco w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przez ponad trzy lata. Wcześniej pracowaliśmy w Cisco Poland, przez kolejne 3 lata. Z powodzeniem zbudował zespół sprzedaży przez Partnerów Cisco Channel Team we wszystkich krajach Europy Środkowo-Wschodniej i stworzył kanał sprzedaży partnerskiej dla firmy Cisco w tej szerokości geograficznej funkcjonujący do dzisiaj. Jacek jest bystry, bardzo energetyczny, zorientowany na biznes
Praca z nim zawsze była przyjemnością i wspaniałym doświadczeniem.

”Schowaj...”


Bogdan Constantinescu
General Manager at CISCO Romania
 

”Pokaż...”


I’ve worked with Jacek for 4 years during his tenure as Channels Manager for SE Europe in Cisco. Jacek is a very proactive manager, with a very realistic and pragmatic approach. Always ready to support and help – a real contributor in the extended management team. I would recommend Jacek, based on his experience and skills, for a sales or business development role in an international or local environment.

”Schowaj...”


Bill Szmyd
Director of Marketing Cisco Systems Inc
 

”Pokaż...”


I saw Jacek work in a role across the globe that demanded a lot of time, energy, interaction with people and critical thinking. He was thought of as a critical, „go-to” member of the team when we needed resources or advice about working with partners, management and sales people outside our typical purview.
I worked with Jacek several times and found him to be hard-working, able to work with anyone, and just a heck of a nice guy. I can unconditionally recommend Jacek as an asset for any company.
Bill Szmyd

”Schowaj...”


Piotr Kordialik
SSP Cloud Infrastructure at Microsoft Sp. z o.o.
 

”Pokaż...”


Jacek jest bardzo doświadczonym menedżerem w branży IT. Bardzo koncentrował się na rozwoju osób w swojej grupie. Jacek z pasją przyczyniał się do sprzedaży/sukcesu firmy i z całą pewnością mogę go polecić.

”Schowaj...”


Arnold Sagi
Key Account Manager, Adriatics at ZyXEL
 

”Pokaż...”


While working with Jacek (and reporting directly to him), I have found him to be of a great support for both, my individual performance and team’ performance. He was always ready to see things from different perspective and to listen to the feedback from his team to find the right solution for particular issue. He would sometimes challenge our decisions, but that was in our best interest, so we could learn the different aspects of the particular business cycle. He has a great personality in both, private and business realm and is a person to whom you can always turn for an advise or help. He would always stand out for his team and give his full support and attention to each team member and would always find the right way to motivate to reach our targets. I would surely work with him again.

”Schowaj...”


Gilles NEMBE
CISCO Director of Sales, Business Development, Operations
 

”Pokaż...”


I had the pleasure of working with Jacek in the Cisco Emerging Markets.
At that time, as part of the Commercial team, Jacek designed, then deployed a set of best practices on how to best invest in the development and management of partners and empower them to best address the needs of the largest cities in the Emerging Markets.
Jacek strives to make a difference through close alignment between theoretical aspects and direct in-field deployment. I found him effective in his approaches and a real pleasure to work with him.

”Schowaj...”


Gregory Lynch, JD.
Senior Director, Corporate Legal Cisco
 

”Pokaż...”


Jacek is detailed oriented and a very fast learner. He innovates and manages to the success for his team. Jacek is passionate about his work and is always looking for improvement and process evolution. He is loyal and dedicated to his work while constantly growing his team. I highly recommend Jacek as he is a pleasure to work with and a valued member of any team.

”Schowaj...”


Tomasz Starzec
APC Country Manager
 

”Pokaż...”


Z Jackiem pracowaliśmy razem wiele lat temu w APC, nadal pozostajemy w kontakcie, więc wciąż mogę zdecydowanie polecić Jacka jako osobę pracowitą, zorientowaną na wynik, który inwestuje wiele wysiłku w swój rozwój osobisty i zawodowy. Wyjątkowo wysoko oceniam jego umiejętności “domykania” tematów i umiejętności komunikacyjne, zwłaszcza umiejętności prezentacji i szkolenia. Naprawdę dobra robota.

”Schowaj...”


REFERENCJE SZKOLENIA / WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

 

Ewelina Ciach
Accenture Business & Application Integration Analyst
 

”Pokaż...”


Jacek jest Profesjonalnym Trenerem Biznesowym i Mówcą. Miałam przyjemność uczestniczyć w jego szkoleniu nt rekrutowania i motywowania pracowników i zespołów. Nie tylko jest on doskonały w komunikacji i relacjach międzyludzkich, ale także, gdy okaże się to konieczne, udowadnia, że jest inspirującym i kompetentnym mentorem. Silne skupienie na biznesie i konkretne case studies z jego ogromnego doświadczenia budują jego pozytywną
charyzmę przywódcy i osoby godnej naśladowania. Współpraca z Jackiem wykracza ponad oczekiwania dostarczając 360 stopni czystej satysfakcji.

”Schowaj...”


Michał Zwierz
Personal Branding Coach Grand Brand
 

”Pokaż...”


Mistrz skupiania uwagi ludzi. Skoncentrowany na dostarczaniu rzeczywistej wartości i technik, które przyspieszą życie jego studentów i publiczności. Jeśli szukasz trenera, który rozwinie kompetencje miękkie nie tylko Twojego zespołu ale i Twoje, postawiłabym się na Jacka.

”Schowaj...”


Michał Wróblewski
CEO/Editor in Chief at GENTmag.pl
 

”Pokaż...”


Jacek jest bardzo charyzmatycznym trenerem, który potrafi wydobyć z ludzi to, co jest w nich najcenniejsze. Wielki człowiek ze wspaniałą postawą wobec życia, pełen energii, którą dzieli się z innymi. Z całego serca polecam każdą współpracę z Jackiem Chmieleckim.

”Schowaj...”


Sylwia Olszewska
Global IS Vendor Manager at ABB
 

”Pokaż...”

Miałam okazję zobaczyć umiejętności coachingu i prezentacji Jacka na jednej z konferencji Personal Branding – „Stwórz Siebie”. Miło było zobaczyć, jak Jacek potrafi WPŁYWAĆ i MOTYWOWAĆ innych, dając bardzo dobrą profesjonalną prezentację 800 uczestnikom „Jak odnieść sukces w biznesie korporacyjnym”! Byłam naprawdę pod wrażeniem i czułam, że publiczność, dając owacje na stojąco, była również w pełni zadowolona! Gratulacje Jacek!

”Schowaj...”


Grzegorz Turniak
Networking expert, mingling maven, speaker,
 

”Pokaż...”


Jacek jest profesjonalistą z dużym międzynarodowym liderskim i sprzedażowym doświadczeniem. Ma wiedzę i potrafi się nią dzielić.
Znam Go też jako fantastycznego, inspirującego mówcę i życzliwego kolegę

”Schowaj...”


Jerzy Grześkowiak
BNP Paribas Securities Services
 

”Pokaż...”


Szkolenia Jacka Chmieleckiego wyróżniają się dynamizmem i nieszablonowym podejściem do prezentowanych treści. Prowadzącemu zależy przede wszystkim na osiąganiu założonych celów zawodowych przez jego kursantów, dlatego nie należy oczekiwać wywodów typu „wszystko będzie dobrze”. Osobiście dowiedziałem się ciekawych informacji dot. procesu rekrutacyjnego, których próżno szukać w dostępnych materiałach. Polecam szkolenia Jacka Chmieleckiego!

”Schowaj...”


 

Jakub
uczestnik szkolenia
 

”Pokaż...”


Genialne poprowadzenie zajęć!!! Nie tylko teoria, ale i ćwiczenia, dostosowanie prowadzącego do uczestników, tak by każdy mógł wynieść ze szkolenia to co jest mu najbardziej potrzebne…..Szkolenie pokazało jak skutecznie wykorzystać wiedzę w praktyce. Pozwoliło mi zastanowić się nad sobą jako pracodawcą, kierującym ludźmi. Dla wszystkich współpracujących w zespołach, lub tworzących własne zespoły w swoim biznesie.

”Schowaj...”


 

Barbara
uczestnik szkolenia „Jak odnieść sukces w korporacyjnej dżungli”
 

”Pokaż...”


Podobał mi się profesjonalizm prowadzącego, naturalność i zdrowe podejście do tematu „biznes”. Szkolenie bardzo rozwijające… naładowało mnie dobrą energią i chęcią do zmian i dalszego rozwoju osobistego. Dziękuję. Szkolenie jest idealne dla osób, które mają świadome cele odnośnie swojej kariery, jak i dla tych, które dopiero szukają swojej drogi zawodowej.

”Schowaj...”


 

Joanna
uczestnik szkolenia
 

”Pokaż...”


Szkolenie bardzo bogate we wnioski. Dobrze przygotowane. Doświadczenie i wiedza prowadzącego – ogromne. Dla wszystkich tych, którzy chcą budować biznes własny, czy też sukces w firmie, z przesłaniem: bądź doskonałym słuchaczem, zbadaj potrzeby innych i odpowiedz na nie, reszta ułoży się sama….. szkolenia

”Schowaj...”


 

Tomasz
uczestnik szkolenia
 

”Pokaż...”


To szkolenie daje możliwość nauki wielu istotnych umiejętności – odbiegających całkowicie od standardowej wiedzy akademickiej. Szkolenie w zasadzie dla wszystkich myślących i oczekujących od życia „więcej” , nie godzących się na przeciętność…

”Schowaj...”


 

Kamil
uczestnik szkolenia
 

”Pokaż...”


Szkolenie super energiczne, zachęcające do tego żeby z życia brać więcej. Mój wniosek? Liczy się efektywna komunikacja i postrzeganie samego siebie. Rekomenduję wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać świadomie i osiągnąć sukces na wielu płaszczyznach. Kamil – uczestnik szkolenia

”Schowaj...”


 

Malwina
uczestnik szkolenia „Jak odnieść sukces w korporacyjnej dżungli”
 

”Pokaż...”


Szkolenie było świetne…bardzo konkretne podejście do tematu i poruszenie wszystkich istotnych elementów życia nie tylko w korporacji, ale życia w ogóle. Ciekawe ćwiczenia, szczególnie sprzedażowe w czasie przerwy obiadowej, które doskonale „symulowało” warunki życia w korporacji, gdzie czasem musimy „poświęcić” swoje podstawowe potrzeby…

”Schowaj...”


 

Patrycja
uczestnik szkolenia
 

”Pokaż...”


Szkolenie o bardzo wysokim poziomie energii, podparte ruchem i pracą w grupach. Wspierające osoby wycofane i niepewne siebie. Duża ilość ćwiczeń pozwalała na praktyczne wykorzystanie omawianych umiejętności. Rekomenduję to szkolenie ze względu na dużą ilość praktycznych wskazówek oraz szczególną atmosferę: wspierającą wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Polecam je wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem zarówno biznesowym jak i osobistym, chcącym łamać schematy i tworzyć unikalny (unikatowy -niepowtarzalny) obraz swojej osoby…

”Schowaj...”


REFERENCJE MENTORING/ COACHING

 

Agnieszka Janicka-Maj
Pełnomocnik
 

”Pokaż...”


Kompetentny, stanowczy, rzeczowy! Odbyłam z Jackiem kilka spotkań on line i poważną indywidualną sesję coachingową. Sesja radykalnie zmieniła moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się nie do rozwiązania. Jacek dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku poprowadził przez proces planowania zmian. Pod wpływem wskazówek Jacka podjęłam trudne działania naprawcze w firmie, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Jacek jest szczery, nie bawi się w schlebianie, ale otwarcie i mocno stawia zadania do wykonania! Pomoc jakiej udzielił mi Jacek jest bardzo konkretna i merytoryczna. Moja sytuacja wydawała się beznadziejna… Praca z Jackiem dodała mi siły. To wymagający partner do rozmowy. Już po kilku minutach sesji potrafił wychwycić braki i obszary, które natychmiast kwalifikowały się do zmiany. Zdobyłam bardzo konkretne narzędzia, ciągle wracam do moich notatek z sesji, działam z wiarą. Wiele mam jeszcze do zrobienia, ale dam radę! Dziękuję Jacku!

”Schowaj...”


Grzegorz Skoczeń
Koordynator w Xvision
 

”Pokaż...”


Bardzo się cieszę, że udało nam się spotkać z takim ekspertem, jakim jest Jacek.
Przed spotkaniem zastanawialiśmy się jak zwiększyć sprzedaż i rozwijać firmę.
Xvision to firma działająca w dziedzinie nowych technologii i lider sprzedaży w Polsce interaktywnych podłóg do sal zabaw.
Podczas spotkania przeanalizowaliśmy i wyciągnęliśmy wnioski z dotychczasowego działania firmy. Rozmawialiśmy o segmentacji klientów, strukturze sprzedaży, rynkach na których warto się skupić i ekspansji poza Polskę.
Po tym spotkaniu uświadomiliśmy sobie, co mamy jeszcze do poprawienia i w jakim kierunku iść, żeby osiągać jak największe korzyści. Za szczególnie cenne uwagi Jacka uważam te dotyczące strategii i argumentów sprzedażowych. Chcę jeszcze raz podziękować za wszystko i każdemu, kto myśli żeby coś poprawić w funkcjonowaniu firmy bardzo polecam takie spotkania.

”Schowaj...”


Damian Winkowski
Conventica
 

”Pokaż...”


Jacek jest bardzo inspirującą osobą z doświadczeniem w zakresie sprzedaży i coachingu. Jacek jest tam, gdzie ludzie potrzebują trochę pobudzenia i pozytywnego myślenia. Zarządza ludźmi z energią i nie akceptuje wymówek, więc zawsze musisz znaleźć rozwiązanie w przypadku trudnej sytuacji. Jest wielkim mentorem i potrafi doradzać, jak wzrastać zarówno na gruncie prywatnym, jak i profesjonalnym.

”Schowaj...”